ŽUPA FAŽANA

Pomoć korisnicima Centra za rehabilitaciju u Puli

Objavljeno: 24. lipnja 2022.

Dana 16. lipnja ove godine, na blagdan Tijelovo, svetkovine Presvetog Tijela i Krvi Isusove, vjernici  Župe sv. Kuzme i Damjana i njihovi gosti, pokazali su svoju široku dušu i otvorili toplo srce prema korisnicima Centra za rehabilitaciju Pula koji su im ponudili svoje rukotvorine na humanitarnoj izložbi. Osim iznimne velikodušnosti u novčanim davanjima, ispred fažanske Crkve sv. Kuzme i Damjana, nakon sv. mise i  procesije, dogodio se susret pun  srdačnosti, razumijevanja, ljubavi i bezuvjetnog prihvaćanja između vjernika i odraslih osoba s posebnim potrebama koje borave ili su trajno smještene  u Centru za rehabilitaciju Pula, Santoriova 11.

Zahvaljujući dobrim ljudima iz Fažane, ova sinergija dobila je svoj nastavak u suvenirnici na Brijunima gdje će njihovi radovi biti trajno izloženi. Sve prikupljene donacije služit će poboljšanju kvalitete života korisnika Centra kojima će ovaj  blagdan Tijelova ostati u trajnom sjećanju i grijati njihova srca. Za to veliko hvala Župnom Caritasu Župe Fažana, župniku Iliji Jakovljeviću i svim donatorima.

Korisnici i radnici Centra za rehabilitaciju Pula

Biskupija Porečko - Pulska

ŽUPNI STAN

ŽUPNI CARITAS

Župa Sv. Kuzme i Damjana, Fažana, 2024. Sva prava pridržana.